KONST / Litografier / Färglitografi 14114049
nr 1411 4049
Rolf Gustafsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/180, daterad -85. Bildmått: 50x36,5 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm
Rolf Gustafsson, svensk målare och skulptör född 1952.
måndag 16 augusti 2021
kl 18:40:50
Rolf Gustafsson
Läs mer om Rolf Gustafsson